Preču piegādes nosacījumi

PIEGĀDE UN APMAKSA

Visas cenas veikalā ir norādītas ar  21% PVN. Pasūtījumus pieņemam gan no fiziskām personām,  gan uzņēmumiem.

Eksportējot uz ārzemju uzņēmumu ar derīgu Eiropas Savienības PVN reģistrācijas numuru tiek piemērota 0% PVN likme.

APMAKSAS NOTEIKUMI:

1. Dotājā brīdī apmaksa ir iespējama ar pārskaitījumu, PayPal vai skaidrā naudā ar kases čeku preces saņemšanas brīdī.
2. Apmaksa skaidrā naudā ar čeku preces saņemšanas brīdī iespējama TIKAI , ja piegādes veids ir piegāde līdz dzīvokļa durvīm (Rīgā, Ogre, Ikšķile, Salaspils) vai saņemot preces veikalā Avotu ielā 17, Rīgā (veikalā iespējams norēķināties arī ar maksājuma kartēm) . Pasūtījumiem ar piegādi pa pastu u.c. Latvijas teritorijā iespējama tikai apmaksa ar pārskaitījumu, ārzemju pāsūtījumiem ar PayPal vai pārskaitījumu.
  

 
PASŪTĪJUMA VEIKŠANAS KĀRTĪBA: 

1. Izdarot pasūtījumu interneta veikalā, Jūs uz e-pastu saņemsiet automātisku informatīvu pasūtījuma apstiprinājumu. Veikt tā apmaksu pirms otra apstiprinājuma/rēķina saņemšanas no JIG.LV nevajag! 

UZMANĪBU!!! Apjoma atlaides 10%, 15% un 25% tiek aprēķinātas automātiski līdzko pasūtījuma grozs sasniedz nepieciešamo summu.

2. Iespējami ātrā laikā (bet ne vēlāk kā nākošā darba dienā) Jums tiks nosūtīts rēķins apmaksai ar iekļautām apjoma atlaidēm. Rēķins ir derīgs un preces rezervētas 2 darba dienas, ja apmaksas apstiprinājums šajā laikā netiek saņemts, tad rēķins tiek automātiski anulēts un rezervācija atcelta.

3. Mūsu internetaveikals rāda REĀLOS mūsu pašu Latvijas noliktavas atlikumus uz konkrētās dienas 9:00 (izņemot precēm, kuru aprakstā ir atzīme "Online prece"), taču retos gadījumos dienas laikā ir var izveidoties situācija, ka  kāda pozīcija ir izpirkta. Šāda gadījumā pirms rēķina izsūtīšanas ar Jums sazināsies mūsu menedžeri un informēs par situāciju un saskaņos ar Jums tālāku darbību. Mēs nekad neizsūtīsim Jums rēķinu pirms nebūsim pārliecinājušās, ka visas pasūtītās preces ir pieejamas!  


PIEGĀDES TERMIŅI

Piegādes termiņi:

1. Preču piegāde ar Rīgā, Ogrē, Salaspilī un Ikšķilē tiek veikta ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā (parasti nākošā darba dienā) pēc apmaksas saņemšanas.
2. Preču piegādei pa pastu vai ar kurjerdienestu visā Latvijas teritorijā un ārpus Latvijas mēs garantējam, ka nogādāsim preci tiešajam pārvadātājam ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā (parasti nākošās darba dienas laikā)  pēc apmaksas saņemšanas, tālākie termiņi atkarīgi no pārvadātāja, bet parasti nepārsniedz 2 darba dienas Latvijas teritorijā, par ārzemju pasūtījumu piegādes termiņiem lūdzu skatiet zemāk sadaļā "Piegāde ārpus Latvijas teritorijas".


PIEGĀDES CENAS

1. Piegāde ar kurjeru līdz dzīvokļa durvīm

1.1 Piegāde ar kurjeru līdz dzīvokļa durvīm Rīga, Ikšķilē, Salaspilī un Ogrē ir bez maksas, ja pasūtījuma  gala summa (ar jau piemērotām atlaidēm)  pārsniedz 100EUR ( ja pasūtījuma summa ir mazāka piegāde maksā 5EUR ).
 

2. Piegāde pa pastu 

2.1.  Piegāde pa pastu (VAS "Latvijas pasts", sīkpaka līdz 1kg) visā Latvijas teritorijā ir
bez maksas, ja pasūtījuma gala summa  (ar jau piemērotām atlaidēm) ir lielāka par 44.99EUR . Ja pasūtījuma summa ir mazāka, tad piegādes maksa ir 4EUR.

2.2. Uzmanību! Preces, kuru aprakstā ir atzīme "Lielgabarīta prece" pa pastu nosūtīt nav iespējams, tās var piegādāt tikai ar kurjerdienestu.


3. Piegāde ārpus Latvijas teritorijas.

3.1. Piegāde ārpus Latvijas robežām pa pastu tiek nodrošināta izmantojot "VAS Latvijas Pasts" ierakstītu sīkpaku (līdz 1kg, garums ne vairāk par 90cm) pārrobežu pārsūtīšanas pakalpojumu servisu ar sūtījuma atsekošanu tiešsaistē. No 2015. gada 1. februāra tiek samazinātas ārzemju sūtījumu izcenojumi un tiek noteikta vienota fiksēta piegādes maksa sūtījumiem:

Jebkura Eiropas Savienības valsts - EUR 6.99 
Jebkura cita pasaules valsts - EUR 11.99

Par ārvalstu pasūtījumu, kura kopējais svars pārniedz 1kg (piemēram kombinezoni, apavi, ledusurbji utml.), kā arī par lielgabarīta precēm, kuru tramsportēšanas garums pārsniedz 1m (makšķerkāti) var tikt piemērota papildus maksa, kura tiks precizēta savstarpēji saskaņojot ar klientu.   

Orientējošie piegādes termiņi Eiropas Savienibā parasti ir 3-5 darba dienas no sūtījuma izsūtīšanas brīža, sūtījumi uz pārējām pasaules valstīm variējas atkarībā no valsts, tomēr parasti nepārsniedz 2 nedēļas jebkurai pasaules vietai.  


Uzmanību!  Pasūtījumiem ārpus Latvijas teritorijas JIG.LV garantē preces piegādi un nodošanu VAS "Latvijas pasts" un nosūta klientam pasta sūtījuma numuru, kas ļauj atsekot preces piegādes procesu.  JIG.LV neuzņemas nekādu atbildību un nepieņem pretenzijas pār tālāku preces piegādi, termiņiem, sūtījuma nozaudēšanu vai bojājumu, iespējamiem nodokļiem un muitas nodevām (ārpus Eiropas savienības).

  

Pēc klienta pieprasījuma, atsevišķi vienojoties, iespējamas  arī citas piegādes metodes un pārvadātāji. Ja vēlaties ko citu, tad lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu info@jig.lv vai telefonu
 00371 20044198

PREČU ATGRIEŠANA UN GARANTIJAS

Preču atgriešana 14 dienu laikā

Saskaņā ar Eiropas Savienības likumdošanu tiešsaistē iegādātas preces iespējams atgriezt   14  dienu laikā pēc preces saņemšanas. Šādā gadījumā mēs atgriezīsim Jums pilnu sākotnējo preču vērtību un piegādes izmaksas, taču Jums pašiem jāsedz preču atpakaļsūtīšanas izmaksas. Atgrieztajām precēm jābūt oriģinālā iepakojumā un tālākpārdošanai derīgā stāvoklī. Saskaņā ar likumdošanu Jūs esat atbildīgs par pienācīgu preču saglabāšanu laikā, kamēr tās atrodās pie Jums un bojātas preces atgriešana var būt par iemeslu pilnīgam vai daļējam samaksas atgriešanas atteikumam.  Mēs atgriezīsim Jums naudu par korekti atgrieztām precēm, ne vēlāk kā 14  dienu laikā no preču atpakaļsūtījuma saņemšanas, atmaksa tiks veikta izmantojot to pašu maksājuma veidu ar kādu ticis veikts sākotnējais pirkums.  

Preču garantijas termiņi un garantijas nosacījumi

Lielākā daļa no mūsu piedāvātā sortimenta precēm ir nolietojami izejmateriāli (mānekļi, makšķerauklas, atsvariņi, aksesuāri u.c.), kuriem netiek nodrošināta nekāda termiņgarantija, izņemot gadījumus, ja tie tiek saņemti bojāti piegades brīdī - šādā gadījumā tos iespējams atgriezt sadaļā  "Preču atgriešana 14 dienu laikā" norādītajā kārtībā. 

Dažām preču grupām (makšķerkāti, spoles, apģērbs un apavi utml.) saskaņā ar Eiropas Savienības likumdošanu tiek nodrošināta ierobežota 2 gadu garantija privātpersonām. Garantija neeaatiecas uz jebkādiem preču mehāniskiem bojājumiem, kuri radušies pircēja darbību rezultātā vai to cēlonis ir preču lietošana neatbilstoši preču ražotāja paredzētajiem lietošanas nosacījumies un/vai nepiemērotos apstākļos.Juridisko saistību atruna:


Pasūtījumu izdarīšana JIG.LV reglamentējas ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" un citiem Latvijas Republikas un Eiropas savienības normatīvajiem aktiem, kas reglamentē preču pārdošanu elektroniskā vidē. Izdarot pasūtījumu Jūs apliecinat, ka esat iepzinušies ar preču piegādes, apmaksas u.c. noteikumiem, kā arī Jums ir zināmas likumdošanā noteiktās pasūtītāja un pārdevēja tiesības un saistības. Visi strīdi un nesaskaņas ir risināmi tikai rakstiski Latvijas Republikas un Eiropas savienības likumdošanā noteiktajā kārtībā.
.


 

Preču kategorijas
ATLAIDES
KOMPLEKTI, SPECIĀLPIEDĀVĀJUMI, DĀVANU KARTES (HOT!)
VARIVAS pītās auklas (Japāna)
VARIVAS&SEAGUAR&DAIWA fluorkarbona auklas (Japāna)
VARIVAS (GRAN) āķi (Japāna)
VARIVAS apģērbs un aksesuāri
BAIT BREATH (Japāna) silikona "ēdamgumijas"
KEITECH (Japāna) silikona "ēdamgumijas"
REINS (Japāna) silikona mānekļi
LUNKER CITY silikona mānekļi (USA)
BASS ASSASIN silikona mānekļi (USA)
GAMBLER silikona mānekļi
VANFOOK āķi (Japāna)
DECOY āķi (Japāna)
SAWAMURA(Japāna) silikona "ēdamgumijas" (NEW&HOT!)
OWNER (Japāna) āķi, mānekļi, aksesuāri
YGK auklas (Japāna)
INTECH FURIOUS WX4 (Japāna, YGK patented) pītās auklas
INTECH X4 un X8 pītās auklas (NEW!)
INTECH FC fluorokarbona auklas (Japāna) (NEW!)
INTECH monofila auklas (NEW!)
INTECH silikona "ēdamgumijas" (Ukraina, NEW!)
JIG.LV "MANDULA" mānekļi (NEW 2018!)
Džiggalvas un "ausaiņi" (volframs)
Džiggalvas un "ausaiņi" (svins)
FOX RAGE silikona mānekļi
SAVAGE GEAR mānekļi, spinngi u.c.
Atraktanti (MEGASTRIKE , SFT u.c.)
LUCKY JOHN mānekļi u.c.
CRAZY FISH spinningi
CRAZY FISH "ēdamgumijas" (NEW&HOT!)
RYOBI spiningi
DAIWA & Cormoran spiningi (NEW!)
SPOLES
Citi āķi, pavadas un aksesuāri utml. (JIG.LV, AGAT, CRAZY FISH u.c.)
HITFISH āķi&furnitūra&cimdi (New!)
DAIWA&Cormoran apģērbs (NEW!)
AGAT ziemas balansieri (NEW 2017!)
KUUSAMO šūpiņi (Somija)
ANPLAST (zivju tīrīšanas komplekts, kastītes)
 
Kontakti
JIG.LV 

Tālruņi:
26520566 (mazumtirdzniecība)

20044198
(vairumtirdzniecība un sadarbība)

e-pasts: info@jig.lv

Internetveikala  darba laiks no 10.00 - līdz 19.00 pirmdiena - piektdiena,
pasūtījumu pieņemšana elektroniski 24/7.
 
Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv